Příprava auta na prodej


Zvažujete prodej vašeho auta? Přemýšlíte nad tím, jak za vaše auto dostat tu spravedlivou cenu? A chcete auto prodávat čisté, naleštěné, navoněné a s co možná s nejlepším vzhledem za rozumné peníze? Neváhejte se obrátit na nás. Přípravou aut na prodej, se zabýváme několik let a dlouhodobě spolupracujeme s poctivými prodejci ojetých aut a máme skvělé recenze.

Správná příprava auta na prodej, může zvednout cenu až o několik desítek tisíc korun. Navíc jde o velice cenově i časově dostupnou službu. Ceny začínají od 1500 kč a časová náročnost od cca 4 hodin práce. (Tyto údaje jsou pouze orientační) Můžete využít i služby „konzultace zdarma“. Zastavte se u nás, a my vám dáme rady a ukážeme postupy, jak auto na prodej připravíte svépomocí 🙂

Díky pandemii a uzavření hranic se současná situace na trhu s ojetými auty se otočila o 360 °. Ceny ojetých aut jdou nahoru, cena nafty dolů a celková poptávka po nových autech stagnuje. Rok 2020 bude převratným v automobilovém průmyslu (a nejen v něm). Bude mnohem větší zájem o vozy SUV a combi s naftovými motory.

Německá studie dokázala, že dieselové motory nemají takový negativní vliv na životní prostředí ve městech, jak se tvrdilo. A starší Němci se pomalu do volávají, aby byl zákaz dieselů do centra měst zrušen. Už jen jednání o zrušení tohoto zákazu zvedne cenu ojetých aut i u nás.

Pak pravděpodobně nastane tento scénář: někdo přijde s novou studií o tom, jak jsou dieselová auta škodlivá, bude více zákazů a omezení cena dieselů zase spadne. Díky otevřením hranic se auta k nám opět budou dovážet a cena dieselů zase klesne. Proto je právě teď ten pravý čas na obnovení vozového parku, můžete prodat za nejlepší cenu, ale zároveň koupit za nejvýhodnější cenu. Chce to jen sledování trhu u nás, ale i u německých sousedů, rozvahu. Nenechat se strhnou strachem nebo chamtivostí.  Protože krize je zároveň i příležitost.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *