Je to drahé?

Ceny čištění aut, dodávek, motorek, karavanů, lodí adt se stanovují velice individuálně a to podle toho co od čištění očekáváte. Naše ceny se pohybují od 490 Kč až po 2500 Kč. Na většině aut strávíme 4-6 hodin práce ve dvou lidech a spotřebujeme celkem dost kvalitní autokosmetiky, většinou značky Koch, SONAX, MA-FRA, nebo K2. Kromě této kosmetiky je zapotřebí také správný technologický postup, praxe a kvalitní čistící stroje. Tak můžeme v klidu konstatovat, že naše ceny opravdu nejsou drahé.

Časté dotazy ohledně ceny a služeb :

Otázka : Když si auto vysaji sám, bude to levnější? Odpověď : Nebude. 🙂

Otázka : Je možné vytepovat pouze jednu sedačku? Odpověď : Možné to je, ale většinou je vidět velký rozdíl, proto doporučujeme tepovat všechny sedačky.

Otázka : Děláte detailing ? Odpověď : Až na pár vyjimek detailing neděláme, ne že by jsme nechtěli, ale nemáme na to kapacity, ani ceník. V případě zájmu o detailing vám můžeme doporučit některé kolegy.

Otázka : Kolik stojí příprava auta na prodej ? A o kolik se zvedne prodejní cena? Odpověď : Příprava k prodeji stojí 2000-2500 Kč a cena auta se může zvednout až o 30 000 Kč.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *