Časté dotazy ohledně ceny a služeb:

Otázka: Když si auto vysaji sám, bude to levnější?

Odpověď: Nebude🙂

Otázka: Je možné vytepovat pouze jednu sedačku?

OdpověďMožné to je, ale většinou je vidět velký rozdíl, proto doporučujeme tepovat všechny sedačky.

Otázka: Děláte detailing?

Odpověď: Až na pár vyjimek detailing neděláme, ne že by jsme nechtěli, ale nemáme na to kapacity, ani ceník. V případě zájmu o detailing vám můžeme doporučit některé kolegy.

Otázka: Kolik stojí příprava auta na prodej ? A o kolik se zvedne prodejní cena?

Odpověď: Příprava k prodeji stojí 2000-2500 Kč a cena auta se může zvednout až o 30 000 Kč.

Strojní leštění a renovace laku

Drobné škrábance, hologramy, nebo rýhy z kartáčově myčky se dají odstranit rozleštěním laku. Tento úkon je časově náročnější a vyžaduje pečlivou přípravu + nějaké ty zkušenosti 🙂 Leštění muže být i několika krokové, tj. po pečlivém několika násobném umytí se karoserie zbaví poletavé rzi a ostatních nečistot (které běžným mytím neodstraníte) pak se odmastí, oblepí se lišty, okna, plasty a ostatní.

Když je vše připraveno jde na řadu brusná pasta značky MENZERNA a rotační leštička s tvrdým kotoučkem. Po několika hodinách práce, máme první krok hotový. Všechny leštěné části vyleštíme mikro-vláknovou utěrkou a lak zkontrolujeme. Pak je čas na druhý krok. Tentokrát leštící pasta MENZERNA a excentrická leštička s měkkým nebo středně tvrdým kotoučkem.

Po pár hodinách máme rozleštěno a cele auto můžeme přeleštit mikro-vláknovou utěrkou. Lak znovu kontrolujeme a hodně se modlíme 🙂 Když jsou škrábance odstraněné a lak zářivý,

můžeme sundat lepení a přejít k voskování, nebo nano ochraně laku. Vosk, nebo nano-ochranu naneseme na lak, vše znovu a znovu několikrát vyleštíme, odstraníme zbytky lepidla a máme hotovo. (popis leštění je popsán pouze ve zkratce pro představu, nejsou zde popsány všechny úkony např. sušení, vyfoukávání mezer atd.…)

Čištění interiéru auta

Interiér auta si zaslouží pravidelnou údržbu. Zvláště když v autě sedíte každý den a vozíte své nejbližší. Čistý a voňavý interiér auta, vás mnohem více baví a všichni cestující se v autě mnohem lépe cítí. Navíc se k autu chováte šetrněji a o to déle, bude auto dobře sloužit.

Čištění interiéru je cenově dostupné a zabere jen pár hodin. V naší automyčce používáme osvědčené technologické postupy a ty nejšetrnější čistící prostředky. Používáme převážně autokosmetiku značky Koch a SONAX od našich německých sousedů, ale také se nám osvědčila i italská značka MAF*RA, nebo polské K2 a TENZI.

Ke každému autu přistupujeme individuálně, podle potřeb a možností klienta. Rozhodně vám nenabízíme předražené služby, a ještě dražší autokosmetiku, ale přátelsky nabízíme kvalitní vyčištění auta za přijatelnou cenu a s kvalitní autokosmetikou.

Příprava auta na prodej

Zvažujete prodej vašeho auta? Přemýšlíte nad tím, jak za vaše auto dostat tu spravedlivou cenu? A chcete auto prodávat čisté, naleštěné, navoněné a s co možná s nejlepším vzhledem za rozumné peníze? Neváhejte se obrátit na nás. Přípravou aut na prodej, se zabýváme několik let a dlouhodobě spolupracujeme s poctivými prodejci ojetých aut a máme skvělé recenze.

Správná příprava auta na prodej, může zvednout cenu až o několik desítek tisíc korun. Navíc jde o velice cenově i časově dostupnou službu. Ceny začínají od 1500 kč a časová náročnost od cca 4 hodin práce. (Tyto údaje jsou pouze orientační)Můžete využít i služby „konzultace zdarma“. Zastavte se u nás, a my vám dáme rady a ukážeme postupy, jak auto na prodej připravíte svépomocí 🙂